KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11422115
nr 1142 2115
Kjell Ã…slund
(f. 1948), Sverige
Blandteknik, Kjell Ã…slund (f. 1948), 2008, signerad a tergo, 61x44
Kjell Åslund, svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 november 2017
kl 20:18:28
6/11 18:37:57